StuffMerge Clipboard Composer indir

StuffMerge Clipboard Composer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

StuffMerge Clipboard Composer, Android cihazlarınızda kopyaladığınız bir metni otomatik olarak kendi panosuna yapıştıran asistan bir uygulamadır.

Tarayıcılar, e-mailler, kısa mesajlar ya da sosyal ağlar üzerinden işimize yarayacak herhangi bir şeyi kopyalayıp, başka uygulamaya ya da not defterine aktarırken yaşadığımız ızdırap çoğu süre sinir bozucu olabiliyor. Bunun için harcadığımız zamanı da işin içine katarsak, kolay bir kopyala yapıştır işleminde bile hakiki anlamda güçlük çekiyoruz. Bizlere her anlamda rahat sağlayan teknolojinin güzide nimetlerinden StuffMerge Clipboard Composer bir uçtan bir uca bu dertten de kurtuluyoruz. 

StuffMerge Clipboard Composer, Android işletim sistemine sahip zeki telefonlarınızda kopyaladığınız bir metni otomatik olarak kendi panosuna yapıştıran ve size büyük zaman tasarrufu kazandıran şahane bir dilekçe. Tarayıcınız üzerinden bir makale okuyorsunuz diyelim. Orada dikkatinizi çeken herhangi bir metni seçip kopyala dediğinizde, kullanım açıkken oluşturduğunuz seçili gruba otomatik olarak yapıştıracaktır. Bunu yaparken uygulamaya gidip denetim etmenize lüzum kalmadan makalenizi okumaya devam edebilirsiniz. 

Dilekçe sağladığı zaman tasarrufunun yanında epeyce kullanışlı olmasıyla da dikkat çekiyor. Yapıştırdığınız tüm öğeleri dilerseniz kullanım üzerinden düzenleyip, mesaj veya e-mail aracılığıyla çevrenizle de paylaşabilirsiniz. Kopyaladığınız her unsur öbür renklerde yer aldığından karışma durumu da laf konusu olmuyor. 

Bedava olarak kullanabileceğiniz StuffMerge Clipboard Composer’ın dilerseniz Pro sürümünü de satın alabilirsiniz. Kopyala yapıştır uygulaması olarak zamandan önemli tasarruf yapmanızı sağlaması sebebiyle indirmenizi mutlaka öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi