Su Terazisi indir

Su Terazisi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Su Terazisi bedava olarak kullanabileceğiniz bir mobil eğim ölçerdir

Su Terazisi eğer inşaat, tadilat veya dekorasyon işleriyle uğraşıyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir mobil eğim ölçme arabulucu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir eğim ölçer olan Su Terazisi birçok öbür durumda işinizi kolaylaştırabiliyor. Normalde bir yüzeyin eğimini değer biçmek için cihaz çantalarımızda bir su terazisi bulunduruyoruz. Ama makine çantamız yanımızda olmadığında ya da su terazimizi bir yerlerde unuttuğumuzda işler zorlaşabiliyor. İşte bu durumlarda Su Terazisi uygulaması ile defalarca yanınızda taşıdığınız zeki telefonunuzu bir eğim ölçme arabulucu olarak kullanabilirsiniz.

Su Terazisi uygulaması temel olarak Android cihazınızın hareket algı sensörlerini kullanarak yüzeyin eğimini hesaplıyor ve size gösteriyor. Tatbik ayrıca herzamanki tüp içerisindeki su balonlu su terazisi görünümüne ayrıca de açı bildiren dijital su terazisi görünümüne yer veriyor. Bu sayede eğim hesaplarken oldukça ince hesaplama yapabiliyorsunuz.

Su Terazisi sade; lakin şık görünen bir arayüze de sahip.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi