Sunshine indir

Sunshine indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sunshine, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya paylaşma uygulamasıdır.

Sunshine, Android cihazlarınızda bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya paylaşma uygulamasıdır. Başvuru aracılığı ile büyük boyutlardaki dosyaları zahmetsizce başkalarıyla paylaşabiliyorsunuz.

zaman zaman hepimizin telefon veya tabletlerimizden büyük dosyalar gönderme ihtiyacı oluyordur. Bilhassa bundan böyle telefonlarımızı fotoğraf makinası ve kamera gibi kullandığımız için içerisinde fazla önemli büyük boyutta dosyalar oluyor.

Sunshine uygulaması da bu büyük boyutlardaki dosyaları görüntülemenizi, paylaşmanızı ve zahmetsizce göndermenizi sağlıyor. Bunu da herhangi bir bulut depolama sistemi olmadan yapıyor. Genel Olarak dosya paylaşımı için bulut tercih edilse de bunu emniyet sebebiyle istemiyorsanız Sunshine işinize yarayabilir.

Sunshine sunucu tabanlı Box gibi uygulamaların tersine gönder olarak dosyaları cihazlarınıza gönderiyor. Yani aslında bir nevi cihazdan cihaza uygulaması olduğunu söyleyebilirim. Sunshine’ın kullandığı teknoloji doğruca normalde 1 saat alacak bir paylaşımı bir kaç dakikada halledebiliyorsunuz.

Herhangi bir senkronize, upload, download işlemi olmaksınız dosyalarınızı bir cihazdan diğerine gönderebiliyorsunuz. Uygulamanın en hoş başvuru formu alanlarından birisi de bu sayede fotoğraf ve videoları aracısız olarak akıllı televizyon, Playstation ya da Xbox cihazlarınıza göndererek büyük ekran keyfi yaşamanızı sağlaması diyebilirim.

Sunshine’ın keza sunduğu özellikler bakımındah ayrıca basit kullanımı bakımından hem de güvenli olması bakımından başarılı bir dosya gönderme servisi olduğunu söyleyebilirim. Eğer siz de büyük boyutlu dosyalar gönderiyorsanız bu uygulamayı denemenizi öğüt ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi