Super Backup indir

Super Backup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için Super Backup uygulaması; başvuru, kişiler, SMS, çağrı geçmişi, yıllık gibi verilerinizi SD kartınıza yedeklemenizi karşılayan uygulamadır.

Android için Super Backup uygulaması;  başvuru, kişiler, SMS, çağrı geçmişi, takvim gibi verilerinizi SD kartınıza yedeklemenizi sağlayan uygulamadır.

Super Backup, bir uçtan bir uca bilgi kaybetmeyeceksiniz. Eğer telefonunuz veya tabletiniz dahili depolama bölümüne sahipse, varsayılan yedekleme bölümü olasılıkla harici yok dahili kartınızdadır. Android cihazınızı fabrika ayarlarına döndürecekseniz, bu işlemi yapmadan önce varsayılan yedekleme klasörünün harici SD kartınızda olduğundan belirlenmiş olun. Eğer bu klasörün harici SD kartınızda olmadığını fark ederseniz, bütün yedekleme klasörünü harici SD kartınıza kopyalayın.

Başlıca özellikleri:

Uygulamaları SD karta yedekler Uygulama verilerini yedekler Uygulamaları SD karttan topluca geri yükler Kişileri, SMS’leri, çağrı geçmişini ve takvimleri SD karta yedekler Kişileri, SMS’leri, çağrı geçmişini ve takvimleri SD karttan geri yükler Yedekleme için SMS konuşmalarını seçebilir SD karttan yedekleme verilerini silebilir Otomatik yedekleme özelliğine sahiptir Kullanımı kolay, yenilikçi bir arayüze ve basit bir tasarıma sahiptir Yedeklenmesi planlanan dosyaları Gmail hesabınıza otomatik olarak yükler Yapılan son yedekleme sayısını ve bunun yapıldığı zamanı gösterir Yedeklemenin yapılacağı klasör değişken

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi