Super Bright Flashlight indir

Super Bright Flashlight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Super Bright Flashlight pratik bir el feneri uygulamasıdır

Super Bright Flashlight kullanıcılara tek dokunuşla aktifleştirebilecekleri bir el fenerine sahip olma imkanı veren bir mobil fener uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Super Bright Flashlight uygulaması jurnal hayatta çoğu durumda yardımınıza koşuyor. Esas olarak Android cihazınızın flaşını bir el feneri gibi kullanmanızı sağlayan tatbik karanlık ortamlarda ya da ışığın eksik olduğu durumlarda Android cihazınızdan faydalanmanızı olası kılıyor.

Elektrik kesilmesi gibi durumlar bilhassa güneş battıktan daha sonra problem olabiliyor. Karanlıkta göremediğimizden ötürü etrafa çarpabiliyor ve hatta yaralanma tehlikesiyle karşılaşabiliyoruz. Eğer ince işlerle uğraşıyorsanız, bilgisayarınızın kasasını açarak bir vida takmaya ya da sökmeye, yeni bir parça takmaya veya kasanın içini temizlemeye çalışıyorsanız ışığın eksik olması sizi yavaşlatabiliyor. İşte bu cins durumların hepsinde Super Bright Flashlight size muavin olabiliyor.

Super Bright Flashlight ile el fenerini aktifleşitrmek için tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirdikten sonradan çalıştırmak ve uygulama içerisindeki zorlama tuşuna basmak.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi