Super-Bright LED Flashlight indir

Super-Bright LED Flashlight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Super-Bright LED Flashlight ücretsiz bir el feneri uygulamasıdır

Super-Bright LED Flashlight, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda bedava olarak kullanabileceğiniz bir el feneri uygulamasıdır.

Cep telefonunuzu daima yanınızda taşıyabileceğiniz bir LED el fenerine dönüştüren uygulma tamamen günlük hayatımızda çoğu mağdur durumda işimizi kolaylaştırabiliyoruz. Elektrikler kesildiğinde ve karanlıkta kaldığımızda aydınlatmak için kullanabileceğimiz uygulama bize bilgisayar kasasının içerisinde ince işler yapma gibi öbür durumlarda da tezgâhtar olabiliyor. Ufak detayları görmemizi gerektiren durumlarda Super-Bright LED Flashlight kullanarak çalışacağımız alanı aydınlatabilir ve işimizi zahmetsizce halledebliriz.

Super-Bright LED Flashlight yakma için Android cihazınızın kamerasının flaşını kullanmaktadır. Uygulama tamamen sürekli yanan bir el fenerine kavuşabileceğimiz gibi fenerimizi sürekli olarak yanıp sönen bir sinyâl lambası olarak ayarlayabilmekteyiz. Bu sayede uygulamayı bir uyarı sistemi ya da şiddet anlarımızda bir yardım isteme aracı olarak kullanabilmekteyiz. Gerçekte LED ışığın yanıp sönme sıklığı belirlememize de ihtimal verilmiş.

Super-Bright LED Flashlight bize zorda kaldığımız birçok ayrı senaryoda rahatlık karşılayan, tamamen bedava olarak kullanabileceğiniz elverişli bir yardımcı araçtır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi