Super Silent indir

Super Silent indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Super Silent uygulamasını kullanarak Android cihazınızı ekranın açık ya da kapalı olmasına göre otomatik sessize alabilirsiniz.

Super Silent uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının gerçekte uzun süredir eksikliğini çektikleri bir işlevi yerine getiren ücretsiz bir yardımcı widget olarak karşımıza çıktı. Mobil cihazımızı kullanırken aralıksız olarak ses düzeyiyle oynamamız gerekebiliyor çünkü Android herhangi bir şekilde ekranın açık veya kapalı olması durumunda ses düzeylerini otomatik olarak değiştirmiyor.

Dolayısıyla gelen mesajların sesini duymak istediğimizde cihazın bildirim seslerini aralıksız olarak açık yetişmek gerekiyor ve bilhassa arka arkaya yazışmalar esnasında aralıksız olarak bu yüksek ses ortalığı inletmeye devam ediyor. Bu durumda ya manuel olarak her ekranı açtığınızda cihazınızı sessize almanız veya bir modda karar kılıp onunla devam etmeniz gerekiyor.

Super Silent bu soruna bir çözüm buluyor ve Android mobil cihazınızın ekranı açık olduğunda onu otomatik olarak sessiz moda alıyor. Fakat ekranı her yerde kilitlediğinizde her tarafta sesini açarak sizi bu zahmetten epeyce basit bir şekilde kurtarabiliyor. Çok sade arayüzü baştan sona zorunlu ayarlamaları yapmakta da öyle zorlanacağınızı sanmıyorum.

Bedava olan bu sürüm işini epeyce güzel bir şekilde ve sistem kaynaklarını sömürmeden gerçekleştiriyor. Ama dilekçe içi satın alma seçeneklerinden faydalanarak kullanabileceğiniz bir takım ek özellikleri de var. Bu ek özellikleri özet olarak listelemek icabında;

Uygulamayı kapatmak için widget butonu Bildirim penceresi açabilme Kullanıcı profili değiştiğinde otomatik deaktivasyon

Eğer bildirim seslerine daha kolay bir şekilde başat olmak, devamlı ses açıp kapatmaktan kurtulmak istiyorsanız elbette denemeden geçmeyin derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi