Süper uygulama kilit indir

Süper uygulama kilit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için kullanım kilitleme arabulucu olan Süper başvuru formu kilit uygulaması, Android telefonunuzda ya da tabletinizde yer alan uygulamaları kilitlemenizi sağlar.

Not: Bu program artık indirilememektedir. Aradığınız öteki şoför alternatifleri için Asistan Araçlar kategorimize göz atabilirsiniz.

Android için dilekçe kilitleme arabulucu olan Süper kullanım kilit uygulaması, Android telefonunuzda ya da tabletinizde bulunan uygulamaları kilitlemenizi sağlar.

Bu arabulucu kullanarak Android cihazınızdaki uygulamalara herhangi birinin erişmesini kolaylıkla kısıtlayabilirsiniz. Cihazınızın kilidi aşılsa bile dilekçe için belirlediğiniz kilit aşılamaz. Böylece Android’iniz başka birinin eline geçse bile uygulamalarınıza girilemeyeceği için içiniz kuytu olur. Bu kilit uygulaması ila istediğiniz her uygulamaya erişimi kısıtlayabilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza indirip çalıştırdığınızda araç sizden bir kilit şifresi belirlemenizi isteyecek. Hatırlamakta zorlanmayacağınız dört haneli bir şifre girin ve Hazır’a basın. Sonraki ekranda kilitlemek istediğiniz uygulamaları tatbik listesinden seçerek kilitli uygulamalar listesine ekleyin. Bu ekranda hemen alt kısımda en solda kilitlemek için seçtiğiniz uygulamaların sayısı, kilitli olmayan uygulamaları belirten buton, ayarlar butonu ve diğer ayarlar görülür. Uygulamalarınızdaki kilidi bir kerede kaldırmanız mümkündür. Bunun için ayarlar bölümüne gelerek dilekçe kilitle seçeneğinin karşısındaki açık/kapalı seçeneğini kapalı olarak belirleyin. Bitmiş kilitlemek istediğinizde açık seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Hem kilit çeşidini ve şifre değişiklik işlemini de buradan yapabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

6 kez indirildi