SuperBeam indir

SuperBeam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SuperBeam, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya paylaşma uygulamasıdır.

SuperBeam, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Android cihazlarınızda en basit nasıl dosya gönderip alabilirim diye düşünüyorsanız SuperBeam çok etkin bir başvuru diyebilirim.

Bilhassa boyutu koskocoman dosyaları paylaşma ve göndermede çok başarılı olan başvuru formu ile resim, video, dosyanın biçimi veya dosyanın boyutu ne olursa olsun kolayca öteki insanlara gönderebiliyorsunuz.

Başvuru dosya paylaşımı yerine getirmek için WiFi kullanıyor ve cihazlar kendi aralarında QR kod ya da NFC ile eşlenebiliyor. Eğer pro versiyona geçerseniz manuel bir erişim anahtarı ile de bu işlemi yapabiliyorsunuz.

Pek çok başvuru formu tahlil sitesi göre yüksek puanlar ve olumlu değerlendirmeler almış olan SuperBeam, 10 milyona yakın indirilmeye sahip olmakla birlikte şimdi dosya paylaşım alanındaki en iyi uygulamalardan birisi diyebilirim.

Özellikler:

Wi-Fi ile dosya paylaşımı. Bir ya da aniden fazla dosya paylaşma. Zip’leyerek paylaşma. Paylaşım geçmişi alıkoyma. Materyal tasarı ile şık tasarım. Farklı renk temaları.

Pro versiyonuna geçerseniz bununla beraber reklamları kaldırabileceğiniz, klasör halinde dosya yollayabileceğinizi, tescil klasörünü değiştirebileceğinizi ve aynı anda pat diye fazla cihaza gönderim yapabileceğinizi de söylemeliyim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi