SuperSU indir

SuperSU indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rootlu Android cihazınıza yüklediğiniz uygulamalara, SuperSU uygulamasıyla bütün erişim sağlayabilirsiniz.

SuperSU, rootladığınız telefonunuza indirmiş olduğunuz uygulamalara tam erişim temin etmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Cihazınızda yer alan her veriye bütün erişim sağlayıp, istediğiniz gibi düzenleyebilmek bu kullanım ile muhtemel ülkü geliyor.

Uygulamayı sadece rootlu telefonunuzda kullanabiliyorsunuz, fakat zaten uygulamayı keza yüklemenize gerek kalmadan otomatik olarak kurulmaktadır. SuperSU uygulamasının dağıtılmış görevleri bulunuyor. Bunlardan biri Log yani tescil tutma özelliği. Bu özellik, seçtiğiniz uygulamalar üstünde yapılan işlemleri gösterir. Tam erişim ile normalde yapamadığınız işlemleri yapabilirsiniz. Buna örnek verecek olursak, Root Browser uygulamasıyla telefonunuzun sistem dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı ise gayet kolay. SuperSU, bir takım uygulamaları kullanabilmeniz için sizden yetkilendirme isteyecektir. Siz de buna onay verdiğinizde, ilgili uygulamaya bütün erişim hakkı vermiş oluyorsunuz. Kuşkusuz bunu dilekçe ayarlarından kaldırmanız da muhtemel. Müsade verdiğiniz uygulamalar üzerinde yapılan işlemleri de arşiv bölümünden görebilirsiniz.

SuperSU uygulamasının çalışması için ayarlar kısmından Superuser’ı etkinleştir seçeneğini aktif ayla getirmelisiniz. Huysuz taktirde dilekçe çalışmayacaktır. Bir başka kayda değer kısım da Log Kayıtlarının temizlenme süresini belirlemektir. Uyumlu olarak silinmesini sağlayarak, log kayıtlarının depolama alanınızda fazla pozitif yer kaplamasını önleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi