SURE Universal Remote indir

SURE Universal Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SURE Universal Remote, televizyon izlerken kanalı kumanda yerine zeki telefonunuzla değiştirmenizi sağlayan bedava bir Android kumanda uygulaması.

SURE Universal Remote, Android mobil cihazlarınızı kumanda olarak kullanabilmenizi karşılayan bedava ve yararlı bir Android uzakta kumanda uygulaması.

WiFi bağlantılı zeki televizyonlarınızı kumanda etmek için kullanabileceğiniz dilekçe aynı zamanda kızılötesi medya cihazlarınızı da kontrol etme imkanı sunuyor.

Son derece basit bir kurulum ve kullanıma sahip olan SURE, bozulan ya da tuşları gitgide zor basmaya başlayan kumandalarınızı bir kanera kaldırarak onların yerine kullanmanızı sağlıyor.

Yakın bir zamanda gelecek olan güncelleme ile birlikte klimalarınızı da teftiş edebilmenizi sağlayan uygulama, oturma odanızda bir çok kumanda yerine android zeki telefonlarınız ile her şeyi yönetebilmenizi sağlayacak.

LG zeki TV, Samsung zeki TV, Apple TV Remote ve Google Chromecast Remote gibi cihazları kumanda edebilen tatbik bununla beraber aşağıdaki televizyonları da kontrol edebiliyor.

Philips TV, Sony TV, Panasonic TV, Sharp TV, Vizio TV, Haier TV, Hisense TV ve daha fazlası.

Sadece televizyon ve kızılöteli medya cihazlarınızı kumanda etmekle yetinmeyen SURE Universal Remote, bununla birlikte Android mobil cihazınızdaki fotoğraf ve videoları da televizyon ekranlarınıza yansıtmanızı sağlıyor.

Gelişmiş ve şık tasarımı tamamen kullanırken hiç zorluk çekmeyeceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirip mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi