SurfEasy VPN indir

SurfEasy VPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SurfEasy VPN, bütün internet trafiğinizi şifreleyerek güvenle gezinmenizi karşılayan bir VPN uygulamasıdır.

SurfEasy VPN, kablosuz internet güvenliğini sağlayan ve gizliliğinizi koruyan Android akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz ücretsiz bir VPN uygulamasıdır.

Aylık ücretsiz 500MB data kullanımına imkan tanıyan SurfEasy VPN, çevrimiçi güvenlik tehditlerini Android cihazınızdan uzaktan tutarak kişisel verilerinizi koruyan, engellenen web sitelerine antre yapmanızı sağlayan bir sanal özel ağ uygulaması.

USA Today, CNET, CNN gibi popüler sitelerden bütün not almayı başaran ücretsiz VPN uygulaması SurfEasy, güvenli olmayan ağlar ve kablosuz bağlantı noktaları üzerinden internete girmeniz durumunda bütün bireysel verilerinize zarar gelmesini engeller ve kullanımı son derece kolaydır. IP adresinizi, konumunuzu ve kimliğinizi gizleyebilir, güvenlik duvarlarını aşabilir, Netflix, Hulu, Vevo gibi ülkemizde erişime kapalı sitelere kolayca girebilir, Skype ve Viber gibi VOIP servislerin engelini kaldırabilirsiniz.

Tüm internet trafiğinizi şifreleyerek gizliliğiniz açığa çıkarmadan internette memnuniyetle gezmenizi karşılayan SurfEasy’nin esas özellikleri:

WiFi temas noktası güvenliği IP adresi ve konum bilgilerini maskeleme İzlenmeden anonim olarak internette gezme Dünyanın herhangi bir yerindeki engelli web sitesine erişme Yalnızca yurt dışarıya kullanılabilen servislere erişme Data güvenliği Herif desteği

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi