Swappa Price indir

Swappa Price indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Swappa Price telefonunuzun fiyatını listeleyebilen bir uygulamadır

Swappa Price kullanıcılara telefon fiyatı sorgulama ve telefon fiyatı kıyas konularında tezgâhtar olan garip bir mobil dilekçe.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefonlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir başvuru formu olan Swappa Price temel olarak uygulamayı yüklediğiniz Android cihazın hakiki fiyatını sorguluyor ve size bildiriyor. Bu sayede telefonunuzu satış istediğinizde akla yatkın bir fiyat hesaplaması yapabiliyorsunuz. Kullanım içerisinden kendi Android telefonunuz haricinde öteki telefonların fiyatlarına da göz atabiliyorsunuz. Uygulamanın bu özelliği de yeni bir Android zeki telefon alacaksanız önceden piyasa ve fiyat araştırması yapmanızı olası kılıyor.

Swappa Price yalnızca Android akıllı telefonlar haricinde Android zeki saatlerin de fiyatlarını görüntülemenizi sağlıyor. Uygulama detaylı bir tahlil aracı olarak da kullanılabilmekte. Swappa Price ile fiyat sorgulaması yaptığınız Android akıllı telefon ya da akıllı saatin aylar içindeki fiyat değişimi grafiksel halde görülebiliyor. Böylece artan bir şekilde yükselen, fiyatı değişmez ya da artan bir şekilde düşen fiyatlara sahip Android cihazları saptama edebiliyorsunuz.

Swappa Price pak bir arayüze sahip ve kolayca kullanılabiliyor.

ANEKDOT: Swappa şu lahza için Türkiye’de kullanıma açık değildir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi