Swift WiFi indir

Swift WiFi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Swift WiFi’yi kullanarak gittiğimiz yerlerde bağlanabileceğimiz tüm WiFi noktalarını keşfedebiliyoruz.

Swift WiFi, Android kullanıcılarının hizmetine bedava olarak sunulan bir kablosuz temas bulgu uygulaması olarak düşünülebilir.

Bilhassa sık sık tatile ya da yurtdışına çıkan kullanıcıların işine yarayacağını düşündüğümüz Swift WiFi bir uçtan bir uca, gittiğimiz herhangi bir yerdeki kablosuz temas noktalarını bulabiliyoruz. Özellikle bazı tatil yerlererinde kablosuz internet noktası bulmak zorlama olabiliyor. Swift WiFi ise erişime açık olan şifresiz ağları bir bir saptama ederek kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Uygulamanın tek işlevi etrafımızdaki WiFi noktalarını bulmak değil bununla beraber bağlantı hızımızı da test etmek. Bu sayede en çabuk bağlantıya hangi ağ üstünde sahip olduğumuzu zahmetsizce görebiliyoruz.

Tatbik daha önce bağlanmış olduğumuz ağları hafızasında tutuyor. Bu Nedenle daha önce herhangi bir ağa bitmiş bağlı olmak istediğimizde yeniden şifre girmemiş oluyoruz. Özel bir algoritma kullanan Swift WiFi be kullanıcıların ne de temas sunanların güvenliğini korkutma edebilecek bir soruna yol açmıyor.

Dünyanın neresinde olursanız olun Swift WiFi’yi rahatlıkla kullanabilir ve çevrenizde kullanılabilir olan kablosuz temas noktalarını tespit edebilirsiniz. Başarılı bir uygulama deneyimi sunan dilekçe, konut dışı ortamlarda çoğu kez internete bağlanmak zorunda olan kullanıcıların hoşuna gidebilecek bir seçenek.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi