Swipe Lock Screen Launcher indir

Swipe Lock Screen Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Swipe Lock Screen Launcher ile sık kullandığınız tatbik ve işlevlere doğrudan kilit ekranınızdan ulaşabilirsiniz.

Swipe Lock Screen Launcher, Microsoft’un Android cihazlara özel hazırladığı kilit ekranı uygulaması Next Lock Screen gibi zeki telefonunuzun mevcut kilit ekranı yerine geçiyor ve sık kullanılan işlemleri daha sıcacık yapmanızı sağlıyor.

Tek bir kaydırma hareketi ile arama yapmaktan kamerayı açmaya, sosyal medya uygulamalarınızı açmaktan kısa mesajlarınıza bakmaya değin böylece çok işi telefonunuzu açmadan yapma kolaylığı sunan Swipe Lock Screen Launcher, en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak geliyor ve eski Android cihazlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kullanımı basit, işlevsel ve göze hitap eden kullanıcı arayüzü ile gelen alternatif kilit ekranı uygulaması üç ekran ile karşımıza çıkıyor. Esas ekranda son çağrılarınız ve kısa mesajlarınız, diğer ekranlarda sık kullandığınız widget’lar ve Facebook bildirimleriniz gösteriliyor. Twitter, Facebook, WhatsApp, Skype, Gmail, YouTube gibi sıklıkla kullandığınız uygulamalara esas ekrana yerleştirilmiş kısayol simgesine dokunarak rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Bunların yanında çevrimiçi arama yaparak dilediğiniz kişi ve uygulamaya daha kısa bir sürede ulaşabiliyorsunuz.

Gün içerisinde sık kullandığınız uygulamalara, kısa mesajlarınıza, sistem bildirimlerine daha seri erişmenizi sağlayan Swipe Lock Screen Launcher, benzer kilit ekranı uygulamaları gibi çalışıyor ve pin kodu ya da desenli ekran kilidi seçeneklerini devre dışı bırakıyor. Bu açıdan Android telefonunuz için korumalı ekran kilidini seçim eden biriyseniz uygulamayı yüklememenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi