Swipify indir

Swipify indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Swipify uygulaması ile Android Wear akıllı saatinizde yepyeni bir launcher deneyimi elde edebilirsiniz.

Swipify uygulaması, Android akıllı saatler içerisinde bulunan Android Wear için hazır bir launcher uygulaması ve bu sayede cihazın esas özelliklerinin çok daha kolay bir şekilde geliştirilmesini amaçlıyor. Zira cihazın kendi yazılımında uygulamalar arası geçişler edebilmek hemen hemen imkansız ve gerçek bir çoklu işlem yeteneğinden bahsedemiyoruz.

Swipify ise bu duruma bir son veriyor ve çalışan uygulamalar arasında hiç zorlanmadan, hemen geçiş yapabiliyorsunuz. Arayüzünün kaliteli ve kolay kullanılır bir şekilde hazır olması ise minik ekranda bile zorlanmanıza engel oluyor.

Cihazınızın o anki bellek kullanımını da gösterebilmesi bir uçtan bir uca kapasitesinin tamamına yakın çalışıp çalışmadığını da tespit edebiliyorsunuz. Bunun yanına aygıt ekranının parlaklığının değiştirilmesi, batarya düzeyinin gösterilmesi gibi fonksiyonel bir takım yanlar da unutulmamış.

Şimdilik daha artı özelliğe sahip olmayan başvuru formu, sürekli olarak geliştiriliyor ve Android Wear kullanıcılarının daha iyi bir zeki saat deneyimine sahip olmasını hedefliyor. Bu bakımdan şüphesiz denemeden geçmemeniz gereken Wear uygulamaları aralarında yer aldığını söyleyebilirim.

Eğer bir şekilde cihazı almayı başardıysanız varsayılan launcher yerine kullanabileceğiniz Swipify bir uçtan bir uca benzer anda aniden fazla uygulamayı çalıştırabilir ve arasında geçişler yapabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi