Switch to Windows Phone indir

Switch to Windows Phone indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Switch to Windows Phone ile Android cihazınızdaki kişilerinizi, kısa mesajlarınızı, medyalarınızı Windows Phone cihazınıza aktarabiliyorsunuz.

Switch to Windows Phone, Android’den Windows Phone’a geçiş yaparken kullanabileceğiniz devlete ait bir dilekçe. Microsoft tarafından geliştirilen data aktarma uygulaması önizleme sürümü olarak karşımıza çıkıyor ama yeni cihaza transferi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Android’den Windows Phone’a geçiş yapar mısınız bilmiyorum ama Microsoft’un bu hafıza olan kullanıcılar için hazırlamış olduğu özel bir uygulaması var: Switch to Windows Phone. Ücretsiz ve küçük boyutlu bu kullanım ile rehberinizi, kısa mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve videolarınızı yeni telefonunuza tıpkı aktarabiliyorsunuz.

Kullanım, Android telefonunuzdaki manâlı verileri Windows Phone telefonunuza iki şekilde transfer seçeneği sunuyor. WiFi (kablosuz ağ gerekmiyor, ismini niye WiFi koymuşlar merak konusu.) ve OneDrive. Eğer Windows Phone cihazınızın kurulumunu yaptıysanız, yani hali hazırda kullanıyorsanız WiFi seçeneğini, Windows Phone cihazınızı yeni aldıysanız ve kurulumunu yapmadıysanız OneDrive seçeneğini seçmeniz öneriliyor. İki seçenek te epeyce pratik fakat WiFi ile veri aktarımını seçerseniz Windows Phone cihazınızda da Switch to Windows Phone uygulamasının yüklü olması gerekiyor. OneDrive seçeneğinde değiştirme alma işlemi yaptığınızdan ve yedeklediğiniz veriler kurulumunu yaptığınız yeni telefona otomatik olarak indirilebildiğinden bu durum yok. Ama internet bağlantısı ve Microsoft hesabınızla antre yapmanız gerekiyor.

Switch to Windows Phone, Android’den Windows Phone’a geçmeyi düşünüyorsanız veyahut Windows Phone cihazınızı ikinci bir cihaz olarak kullanıyorsanız kılavuz, sms ne var ne değil yeni telefonunuza kolaylıkla aktarmanıza asistan olduğundan kullanışlı bir başvuru formu.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi