Switchr indir

Switchr indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Switchr, bilhassa Android cihazları üzerinde aniden çok uygulamayı aynı anda kullananlar için geliştirilen ve kullanıcıların uygulamalar arasında çabuk geçiş yaparak zamandan tasarruf etmesini karşılayan yardımcı bir uygulamadır.

Zeki telefon ve tabletlerin en esas özelliklerinden bir tanesine benzer anda ansızın pozitif işi yapabiliyor olmalarıdır. Akıllı aygıt sahibi kullanıcılar bambaşka işleri ile ilgili işlemlerini aynı anda yaparken bazen zorluklar yaşayabilir. Bunun önlemek ve kullanıcıların süre tasarrufu yapmasını sağlamak için geliştirilen Switchr uygulaması, cihazlar üzerinde açık olan aniden çok dilekçe arasında çarçabuk geçiş yapmanızı kolaylaştıran faydalı bir uygulamadır.

İşlerinizin yönetimini kolaylaştırmak amacıyla geliştirilen başvuru, masaüstü bilgisayarlarımızda kullandığımız ve açık olan pencereler arasında hızlı geçiş yapmamızı sağlayan Daha Alçak+Tab komutuna epeyce benzer çalışıyor. Uygulamalar aralarında 2 farklı şekilde geçiş yapmanızı karşılayan Switchr ile oldukça süratli bir şekilde öteki uygulamalara geçiş yaparak süre kazanabilirsiniz.

Uygulamalar arası kolay ve hızlı geçiş yapabilme dıştan, boşboğaz uygulamaları kapamanıza ve asıl ekranınıza kısayollar eklemenize olanak karşılayan Switchr, özellikle çoğu kullanım kullanan şahısların cihazlarında mutlaka bulunması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Ana ekranınıza kısayol ekleme özelliği uygulamanın Pro versiyonunda bulunmaktadır. böylece bu özellikten faydanalanmak isterseniz uygulamayı Pro versiyona yükseltmeniz gerekiyor.

Kullanıcı dostu bir arayüz ile birlikte gelen Switchr’ı işlemlerinizin yönetimini kolaylaştırmak ve süratli gitmek için ücretsiz olarak indirerek derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Switchr en fazla tavsiye edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi