Swizzle indir

Swizzle indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Swizzle, 16.000’den pozitif meşrubat tarifi bulabileceğiniz bir dijital katalog uygulamasıdır.

Kokteyl hazırlama ve kendi barmenliğinizi yapmayı seviyorsanız, Swizzle bütün size tarafından bir uygulamadır. Dilekçe içerisinde alkollü ve alkolsüz olarak 16250 meşrubat tarifi bulunuyor. Yeni tatlar keşfetmek ve kendi içeceklerinizi hazırlamak için epeyce yararlı bir uygulamadır.

Ayrıca alkollü ayrıca de alkolsüz içecekler için bol miktarda seçenek bulabileceğiniz tatbik ile öbür ülkelere ait yeni tatlar keşfedebilirsiniz. Vodkalı içecekler, tekilalı içecekler, Sangria, Margarita ve daha bir çok içeceğin tarifine tatbik üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Hem meyve suları, kahveli içecekler ve daha bir çok meşrubat tarifine bakarak yatıştırıcı içecekler hazırlayabilirsiniz.

Evinize gelen misafirlere ayrı içecekler sunarak onları şaşırtabilir ve yeni tatlar keşfetmelerini sağlayabilirsiniz. Başvuru içerisinde ayrı kategoriler aşağı aramalar yaparak içecekler hakkında ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz. Ad, araç gereç ve kategoriler aşağı arama yapabildiğiniz uygulamanın kullanımı da oldukça basittir. Uygulama sahip olduğu sosyal ağ entegrasyonu doğru istediğiniz tarifleri sosyal platformlar üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlıyor.

Sizde yeni içecekler hazırlayarak farklı tatlar keşfetmek istiyorsanız, Android telefon ve tabletlerinize Swizzle uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi