Swype Keyboard indir

Swype Keyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Swype Keyboard, yazma hızınıza sürat katacak üçüncü parti klavye uygulamalarından birisidir.

Swype Keyboard, yazma alışkanlığınıza tarafından şekillenen zeki klavye uygulamalarından biridir. Dünya genelinde 250 milyondan pozitif kullanıcının Android telefon ve tabletlerinde seçim ettiği klavye, parmaklarınızı sürükleyerek ve sesinizle yazma seçeneklerini bir arada sunarak yazma hızınıza sürat katıyor.

Android telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz nitelikli klavye uygulamalarından biri de Swype Keyboard. İster klavyeye yeni alışan biri olun, isterseniz de kendinizi ilerletmek isteyen biri… Bu klavye her seviyede kullanıcıya hitap ediyor.

Kullandıkça daha zeki ülkü gelen daha iyi ve daha hızlı klavye tecrübe sunan Swype Keyboard, en fazla kullandığınız iki dilde aynı anda yazma fırsatı sunuyor. Bu sayede ayrı dillerde yazmak için klavye dilini değiştirmeniz gerekmiyor ve yazarken zaman kaybetmiyorsunuz.

Uzun basma gecikmesi, titreşim süresi, klavye yüksekliği, yatay konumda sol ve sağ klavye seçenekleri ile özelleştirilebilir bir klavye olduğunu gösteren Swype Keyboard’da ses tanıma özelliği de bulunmakta. Dragon Dictation adı verilen bu özellik baştan sona klavye tuşlarına dokunmadan yazabiliyorsunuz.

71’in üstünde dili destekleyen klavye ile jurnal işlerde en çok kullandığınız işlemler olan kesme, kopyalama, yapıştırma, arama, seçmeyi sürükleme yöntemini kullanarak zahmetsizce yapabiliyorsunuz. Metin düzenlemenin yanı sıra noktalama işaretlerini çıkartmak, büyük harfe geçiş yerine getirmek için de kısayollar kullanımınıza sunuluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi