Syncthing indir

Syncthing indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Syncthing uygulamasını kullanarak evrak ve dosyalarınızın Android cihazlar arasındaki senkronizasyonunu sağlayın.

Syncthing uygulaması, Android zeki telefon ve tablet sahipleri için hazır bir dosya ve data senkronizasyonu uygulaması olarak hazır durumda. Açık kaynak kodlu olarak hazırlanan ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan kullanım, dosyalarınızı, verilerinizi ve kayda değer belgelerinizi tehlikesiz bir şekilde tüm cihazlarınızda bulundurmanıza asistan oluyor. Bu anlamda bulut depolama servislerine aynı bir yapıda olduğunu fakat onlardan birazcık daha öbür bir işleyişe sahip olduğunu da maddeler halinde sıralamak gerekiyor.

Öyle fazla diğer senkronizasyon servisi, sahip olduğunuz dosyaları kendi sunucularında saklar ve bu saklamalar nedeniye pek fazla veri sızıntısı ortaya çıkar. Özellikle hackerların bulut depolama sunucularına yaptıkları saldırılar kullanıcıların kişisel verilerini tehlikeye sokuyor ve Syncthing tamamen buna karşısında üretilmiş bir başvuru.

Cihazlarınız arasındaki verilerin ne şekilde senkronize edileceği, nerede depolanacağı, hangi üçüncü partilerle paylaşılacağı ve internet üzerinden nasıl aktarılacağı gibi o kadar fazla detaya kendi başınıza karar vermenizi sağlayan Syncthing, bu vesile ile depolama servislerinin aksine kendi saklama konumlarını seçmenize de asistan oluyor.

Epeyce sade ve basit kullanılır bir yapıya sahip olan dilekçe, mobil cihazlarınız arasındaki dosya senkronizasyonunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyor ama uygulamanın faal bir şekilde çalışabilmesi için internet bağlantınızın sorunsuz olması gerektiğini de unutmamalısınız.

Eğer kişisel bilgilerinizin diğer sunuculara ve diğer ellere geçmesinden hoşlanmıyorsanız muhakkak denemeden geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi