System App Remover indir

System App Remover indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

System App Remover, Android cihazınızdan kaldıramadığınız sistem uygulamalarını kaldırmanıza muavin olan bir uygulamadır.

System App Remover, Android telefon / tabletinizde yüklü gelen imalatçı uygulamalarını uyandırmak için kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Android kullanıcısı olarak cihazla birlikte yüklü gelen abuk subuk sapan üretici uygulamalarını tek dokunuşla kaldırmanıza imkan tanıyan başvuru, Android 2.3.3 ve üzeri işletim sistematik root’lu bütün telefon ve tabletlere bedava olarak kurulabilmektedir.

Üreticinin kendi uygulamaları ile batmış bir Android cihaza sahipseniz System App Remover uygulamasını yükleyerek, hem hiçbir vakit kullanmayacağınız uygulamalardan kurtulabilir, hem de cihazınızın dahili depolama alanında yer açabilirsiniz.

Root’lu cihazınızla kullanabileceğiniz uygulama, sadece nihai kullanıcı göre kaldırılamayan sistem uygulamalarını kaldırmıyor; cihazda yüklü uygulamaları kaldırma, uygulamaları düşünce kartına / telefona nakliye ve us kartındaki app dosyaları üstünde düzenleme izni veriyor.

System App Remover yoluyla kaldırdığınız tüm uygulamalar otomatik olarak yedekleniyor. Bu Vesile Ile sildiğiniz bir sistem uygulamasını geri mutasyon kutusundan alıp geri yükleyebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi