System Monitor Lite indir

System Monitor Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

System Monitor Lite uygulamasında, Android cihazlarınızın sistem alıştırma istatistiklerini inceleyebiliyorsunuz.

System Monitor Lite uygulaması, Android cihazlarınızın teçhizat ve uygulamalarının egzersiz istatistiklerini sizlere sunuyor.

Akıllı telefonlarınızda çalışan uygulamalar ve donanımların takibini sağlayan System Monitor Lite uygulamasında, bütün işlemleri metin veya grafikler biçiminde hakiki zamanlı olarak peşine düşüp takip edebiliyorsunuz. CPU, RAM ve diskin egzersiz istatistiklerini anlık olarak sizlere sunan uygulamada, sistem kaynaklarını bitiren uygulamaları da kolayca saptama edebilirsiniz. Ansızın fazla işlemcisi olan bir zeki telefonunuz varsa, her işlemcinin frekansını ve kullanım oranını da başvuru üzerinden peşine düşüp takip edebilmeniz olası.

Telefonunuza yüklediğiniz uygulamaların kullandığı CPU, RAM ve ağ istatistiklerini de inceleyebileceğiniz System Monitor Lite uygulamasında, pilinizi ivedi bitiren uygulamaları ve internet paketinizi harcayan uygulamaları da derhal saptama edebilirsiniz. Oldukça kuvvetli bir sistem izleme uygulaması olan System Monitor Lite, gereklilik duyabileceğiniz bütün özellikleri ücretsiz olarak sunuyor. Widget’lar, batarya tasarrufu, arkadaki plan işlemlerini erteleme ve bildirim çubuğu araçları gibi özellikler için bütün sürümü satın alabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi