SystemPanel 2 indir

SystemPanel 2 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SystemPanel 2 uygulaması ile cihazlarınızın başvuru formu ayrıntılarını inceleyebiliyorsunuz.

SystemPanel 2 uygulamasıyla Android cihazlarınızda neler olup bittiğini detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Sistem bilgisi gösterme uygulaması olarak öne çıkan SystemPanel 2; CPU, RAM ve ağ kullanımı gibi bilgileri gerçek zamanlı olarak detaylı grafikler üstünde sizlere sunuyor. İnternet bağlantınızın hemen olan indirme ve yükleme hızlarını da görüntüleyebileceğiniz uygulamada gözenekli olan ağ bağlantısına dair sinyal gücü de gösteriliyor. Batarya durumunu, chipset ve batarya sıcaklığını da görüntüleyebileceğiniz başvuru formu, ileri seviye kullanıcılara hitap ediyor.

Zeki telefonlarınıza yüklediğiniz uygulamaların izinlerini ve işlemleri analiz olanağına da sahip olabileceğiniz SystemPanel 2 uygulamasında bazı işlemleri gerçekleştirebilmek için root izni isteniyor. Eğer siz de Android cihazlarınızın sistem monitörünü takip etmek istiyorsanız SystemPanel 2 uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Başvuru özellikleri

Sistem paketlerini devre dışı bırakma (root gerekli) Kullanım hizmetlerini devre dışı vazgeçme (root gerekli) Etkin uygulamalar ve başvuru izinleri İnternet hız testi Pil durumu ve sıcaklığı Chipset sıcaklığı Hücre ağ sinyal gücü CPU, RAM ve ağ kullanımları

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi