TapTap (APK) indir

TapTap (APK) indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Play Store’da yer almayan oyunları indirip oynayın.

TapTap (APK), Google Play Store’a alternatif olarak kullanabileceğiniz Çin uygulama mağazası. PUBG gibi Google Play Mağazası’nda yer almayan güzel Android oyunları bu tatbik üzerinden indirip, beklemeden oynayabilirsiniz.

Android tarafında Google Play Store dışarıya kullanım ve oyunları indirebileceğiniz onlarca mağaza ve APK seçeneği mevcut. TapTap da alternatiflerden biri. Çin App Store’u TapTap, Google Play Mağazası’na aynı arayüz sunuyor. Öne meydana çıkan Android oyunları bir yerde, en çok indirilen Android oyunları bir yerde, yeni meydana çıkan Android oyunları bir yerde… Yalnız kullanım dili Çince. Bu yüzden ilk bakışta azıcık karışık geliyor ama herhangi bir oyunu indirmek fazla güç yok. Bu noktada indirilmeye açılan oyunların resmi kaynaklardan geldiği (geliştiricinin açıklaması) bilgisini paylaşmakta üstünlük var.

TapTap Özellikleri:

Android oyunlar Ücretsiz Android oyunları Android oyun indir Android oyunlar indir Android oyunlar oyna Yeni çıkan Android oyunları Yeni Android oyunları Aktüel Android oyunları Android bulmaca oyunları Android rol yapma oyunları Android aksiyon oyunları Android hayatta kalma oyunları Android yarış oyunları Android strateji oyunları

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi