Tasker indir

Tasker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tasker ile Android cihazınızın belirli görevleri otomatik olarak yapmasını sağlayabilirsiniz

Tasker, Android cihazınızı fazla daha bereketli bir şekilde kullanabilmenize aracı olan ve oldukça elverişli bir yapıya sahip olan bir mobil otomasyon uygulamasıdır.

Akıllı telefon ya da tabletlerinize indirerek kullanabileceğiniz Tasker uygulaması birçok farklı durumda Android cihazınızı programlamanıza ve belirleyeceğiniz görevleri otomatik olarak gerçekleştirmesini sağlamanıza muavin oluyor. Uyguama bu ödev yönetme işlemlerini gerçekleştirebilmek için Android cihazınızın rootlanmış olmasını da gerektirmiyor.

Tasker ile oluşturacağınız profiller ile hazırlayabileceğiniz eylem setlerine örnek tahsis etmek gerekirse cep telefonunuza kulaklıklarınızı taktığınızda medya oynatıcınızın otomatik açılması ve müzik çalmaya başlaması ele alınabilir. Veya kesin bir saatte kesin bir uygulamanın açılmasını sağlamak, e-kitap okuma uygulamanız açıldığında otomatik ekran döndürmesini kapatmak, internet tarayıcınızı açtığınızda Android cihazınızın mobil internetini ya da WiFi bağlantısını başlatmak, belirli bir mekana geldiğinizde check-in gerçekleştirmek için ilgili uygulamaları otomatik olarak açılmak bu örneklere dahil edilebilir. Tasker ile oluşturulabilecek eylem setlerinin ve otomasyonların limiti iyice kullanıcıların düş gücüne bırakılıyor.

Tasker konum, vakit, uygulama ya da dağıtılmış eylem bilgilerinden faydalanarak otomatik olarak başlayan eylem zincirleri oluşturmanıza tezgâhtar olan ve sanki bulunmayan bir dilekçe.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi