Telefon Hızlandırıcı indir

Telefon Hızlandırıcı indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telefon Hızlandırıcı, Android cihazlarınızda düşüncesiz olan fakat zamanla biriken dosyaları silerek cihazınızı hızlandıran faydalı bir Android uygulaması.

Telefon Hızlandırıcı, Android telefon ve tablet kullanıcılarının bedava olarak yararlanabileceği bir aygıt hızlandırma uygulaması. Zeki telefon ve tabletlerinizin önbelleğinde biriken ve bununla birlikte patavatsız olan dosyaları silme özelliğine sahip olan tatbik, böylelikle cihazlarınızın gözle görülür bir hızlanma yaşamasını sağlıyor.

Türkçe dil desteği ile birlikte sade ve basit bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı son derece dar. Hatta pek kolay ama, sadece tek bir tuşa basarak Android telefon ve tabletlerinizi hızlandırabiliyorsunuz.

Kendi idare paneli yer alan Telefon Hızlandırıcı uygulaması bu panel üzerinden tüm ayarları yönetebilme imkanı sunuyor.

Telefon hızlandırma dışarıda yüklü olan uygulamalarınızın hepsini yedekleme ve zorunlu olduğunda baştan kurtarma veya doldurma işlemi yapabilme özelliği de bulunan uygulama, basit olmasına karşın fonksiyonları doğru Android kullanıcılarına o kadar fazla seçenek sunuyor.

Eğer siz de Android cihazlarınızın yavaşlamasından muzdaripseniz, bu uygulamayı bedava olarak indirip denemenizde avantaj var diye düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi