Telescope Zoomer indir

Telescope Zoomer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telescope Zoomer, Android cihazlarınızı teleskopa dönüştürerek kameranız ile zoom yapma imkanı sunan faydalı bir Android uygulaması.

Telescope Zoomer, Android telefon ve tabletlerinizin kameralarını kullanarak 100x’e dek dijital zoom yapma imkanı sunan bedava ve yardımcı bir teleskop uygulaması. Android cihaz kameralarımızın kendi zoom özellikleri var şüphesiz fakat bu yakınlaştırmanın bir sınırı var. Telescope Zoomer uygulaması baştan sona yakınlaştırma boyutunu fazla daha artı arttırarak, 100x’e kadar çıkabiliyorsunuz. Standart kamera uygulamasının sahip olduğu yakınlaştırma değerini arttıran uygulamanın ücretsiz sunulması ise epeyce hoş.

Kullanım yakınlaştırma işlemini dijital olarak gerçekleştirdiği için etkisi ayrıntılarıyla sizin cihazınızın kamera çözünürlüğüne göre değişebiliyor. Göremediğiniz yazıları yada ayrıntılı görmek istediğiniz şeyleri anında cebinizden telefonunuzu çıkartarak görme imkanı bulacağınız uygulamayı ücretsiz olarak indirip, cihazınızda bulundurmanızda avantaj var. 2 MB bile olmayan boyutuyla artı yer kaplamayan tatbik, resim çekmeyi sevenler için daha yararlı olabilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi