Tertip indir

Tertip indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Düzen, askerlerin ve asker yakınlarının Android telefon ve tabletleri üstünde ücretsiz olarak kullanabileceği gelişmiş bir sesli şafak uygulamasıdır.

Tertip, askerliğin bitiş süresini gösteren şafağı peşine düşüp takip olabilmek için geliştirilen başarılı bir Android uygulamasıdır. Kullanım doğruca tüm Android aygıt sahibi asker ve yakınları şafaklarını rahatlıkla peşine düşüp takip edebilirler. Uygulamanın benzer diğer uygulamalardan en büyük farkı ise sesli şafak sayımı yapmasıdır.

Sesli şafak sayımı açık havada askerlik ile bilgili pek fazla yararlı veri bulunduran dilekçe ile bambaşka şeyler de yapabilirsiniz. Uygulamanın ana ekranı üzerinde kalan şafağınızı görüntüleyebildiğiniz gibi, teskere tarihinizi hesaplayarak görebiliyorsunuz. İsterseniz kalan şafağınızı sesli olarak okutabilirsiniz. Askerliğini yapanların bileceği 82’den düşme olayı ise uygulamada mevcut. Yani şafağınız 82’den az kaldığında il plakalarına göre ilerlersiniz ve il asları da sesli olarak okunur.

Uygulamanın hoş özelliklerinden bir her birine de sosyal medya üstünde kalan şafağınızı paylaşabiliyor olmanızdır. Bu sayede arkadaşlarınıza askerde kaç gününüz kaldığını rahatlıkla bildirebilirsiniz. sosyal ağ dıştan e-posta ve MMS olarak da gönderme seçenekleri bulunuyor.

Buraya değin yazdıklarım oldukça yardımsever ve olması gereken özelliklerdi. Başvuru Formu içerisinde bunlara ekstra olarak daha fazlası bulunuyor. Bunlar; askerler aralarında en çok dönen muhabbetler, gülünç sinema replikleri, askerlik hakkında bilgiler, rütbeler, askerde lazım olacak malzemeler, askerlik tavsiyeleri, abdest ve namaz bilgileri gibi bir fazla şey bulunuyor.

Bütün anlamıyla askerlik ile ilgili herşeyi içerisinde barındıran Tertip Sesli Şafak Sayar uygulaması Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kuşkusuz kullanmanızı nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi