TeslaLED Flashlight indir

TeslaLED Flashlight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TeslaLED Flashlight, Android cihazlarınızın kamerasını el feneri olarak kullanmanızı sağlayan bir widget ve uygulamadır.

TeslaLED Flashlight, el fenerine gereksinim duyduğunuz zamanlarda Android cihazlarınızı kullanabilmenizi sağlayan yardımcı ve ücretsiz bir uygulamadır. Anasyafaya koyabileceğiniz wisget ile elektrik kesilmelerinde yada karanlık ortamlarda derhal ulaşarak açabileceğiniz el feneri tamamen kendinize yada tanıdıklarınıza tezgâhtar olabilirsiniz.

Standart el feneri uygulamalarına tarafından daha artı özelliğe sahip olan TeslaLED uygulaması bütün Android cihazlar üstünde mutlaka bulunması gereken uygulamalardan bir tanesidir.

Özellikler:

LED El feneri Widget Mavi ve kırmızı polis ışığı ekranı Düzenlenebilir Yeşil ışık Bildirim ikonu doğru el fenerini basit ve çarçabuk kapayabilme Kilit ekranı üzerinden direkt olarak el fenerini açabilme

Kimi vakit gereksinim duyduğumuz el fenerini, yanımızdan ayırmadığımız telefon ve tabletlerimize getiren bu uygulamayı bedava olarak indirerek Android telefon ve tabletleriniz üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi