TesterPir Benchmark indir

TesterPir Benchmark indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android tabanlı zeki telefonunuzun donanımını ayrıntılı bir şekilde deneme ederek performans durumunu zahmetsizce öğrenebilirsiniz.

TesterPir Benchmark uygulamasıyla, Android işletim sistemli cihazlarınızı detaylı bir şekilde donanım ve yazılım testinden geçirebilirsiniz.

Zeki telefonunuzun performansını merak ediyorsanız ve teçhizat özelliklerini tüm detaylarıyla bakmak istiyorsanız TesterPir Benchmark uygulamasını kullanmanızı nasihat ediyorum. Telefonunuzun CPU, RAM, grafik, düşünce, kamera, dokunmatik ekran, HTML5, JavaScript ve pil testlerini detaylı bir şekilde gerçekleştirerek, performansına tarafından puan veren başvuru formu diğer Android cihazlarla karşılaştırma yapma imkanı da sunuyor.

Uygulamayı açtıktan sonra ekranın üstteki kısmında bulunan Deneme butonuna tıklayarak, performans testini başlatabilir ve ilerlemeyi peşine düşüp takip edebilirsiniz. Deneme tamamlandıktan sonradan ise ekipman parçalarının testten aldığı puanı ve genel değerlendirme sonucunu inceleyerek cihazınız hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız muhtemel.

Uygulamanın daha detaylı test özelliği de bulunuyor ama bunun için Pro sürümü satın almanız gerekiyor. Bedava olarak sunulan bu sürümü de Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi