Text Editor indir

Text Editor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cihazlarınızda yer alan belgeleri kolaylıkla düzenleyebilir ve eklemeler yapabilirsiniz.

Text Editor, Android cihazlarınızdaki metin belgelerini görüntüleyebileceğiniz ve istediğiniz düzenlemeleri yapabileceğiniz bir başvuru formu. Yazılarınızı sıralamak için üçüncü parti yazılımlarla uğraşmadan, işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Kolay bir tatbik arayüzüne sahip Text Editor, telefonunuzda yer alan belgeleri veya e-postayla gönderilip düzenleme istenen belgeleri fazla pratik ve süratli bir şekilde düzenlemenizde muavin oluyor. Birden artı dosya üzerinde egzersiz yapmanıza da imkan tanıyan Text Editor, sekmeler baştan sona kolayca erişim sağlamanızda da tezgâhtar oluyor. Yazı boyutunu değiştirebilme, öbür temalar, belgelere daha basit erişim için son açılan belgeler listesi gibi özellikler sunan uygulamada hem; belgeleri SD karta taşıma işlevi ve Samsung Multiview desteği de bulunuyor.

Siz de zeki telefon ve tabletlerinizde bulunan metinleri zahmetsizce düzenleyebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, 20’den fazla dil desteğine sahip olan Text Editor uygulamasını deneyebilirsiniz.

Özellikler:

Sekmelerde daha artı evrak açabilme, Yazı boyutu değiştirme, Seri erişim için; son açılan belgeler listesi, Light ve Dark temalar, 20’den pozitif dil desteği, SD karta nakliye, Samsung Multiview desteği, Zeki telefonlar ve tablet için optimize edilmiş.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi