The Cleaner indir

The Cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

The Cleaner, Android cihazlarınızı otomatik olarak açıklanmış aralıklarla temizleyerek daha yüksek performans ve hız ile çalışmasını karşılayan yardımcı ve bedava bir Android uygulamasıdır.

Eğer sahip olduğunuz Android telefon ve tabletlerin yavaşlamasından şikayetçiyseniz, gereksiz dosya ve uygulamaları uyumlu ve otomatik olarak silebilecek güvenilir bir arıtma uygulaması kullanmanız gerekiyor. Bir Takım uygulamalar cihazınızın genel performansını etkileyerek hızını düşürmektedir. Eğer bu tür bir soruna sahipseniz cihazınızı detaylı olarak temizleyebileceğiniz The Cleaner uygulamasını kullanabilirsiniz.

The Cleaner, kullanıcılarına cihazlarını rahatlıkla temizleyebilmeleri için zorunlu araçları sunuyor. Bu araçlar ile sorunsuz bir şekilde Android telefon ve tabletlerinizi hızlıca temizleyebiliyorsunuz. Tatbik üzerinden hafıza ya da depolama alanını seçerek uygulamanın bu bölümlerde zorunlu temizlik işlemleri yapmasını sağlayabiliyorsunuz. Sadece istediğiniz bölümü seçerek işlemleri başlatabilir ve sonuçları işlem bitiminde ekranda görebilirsiniz.

Uygulamanın kuşkusuz en ön plana meydana çıkan özelliği tasarım şıklığı. Fazla çağdaş ve şık bir tasarıma sahip olan The Cleaner’ı, çok iyi bir mobil aygıt kullanıcısı olmasanız bile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Farklı işlemlerin her biri için öbür sayfalara sahip olan kullanım, bu sayfalar üzerindeki epey büyük tuşlara dokunarak arıtma ve performans arttırma işlemlerini yapmanızı sağlıyor. başkaca anasayfanıza ekleyebileceğiniz widgetlar ise keza temizleme ve performans arttırma işlemlerini hatırlamnızı sağlıyor keza de tek tuş ile uygulamaya bile girmeden işlemleri yapmanızı.

Başvuru tamamen ücretsiz olduğu için içerisinde reklam gösterimi bulunuyor. Uygulamayı severseniz hem destek olmak amacıyla ayrıca de reklamsız göstermek namına reklam kaldırma paketini satın alabiliyorsunuz. bunun dışında dilekçe içerisindeki mağazada uygulamanın farklı renklerdeki temaları da bulunuyor. Dilerseniz bu temalardan alarak uygulamayı daha renkli ve güzel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dilekçe ile yapabilecekleriniz:

Çöp dosyaları silme Arkaplanda çalışan görevleri duırdurma Patavatsız dosyaların silinmesi Batarya süresini uzama

Kullanıcılar başvuru formu üzerinden gerekli ayarları yaparak ahenkli aralıklarla uygulamanın kendiliğinden temizlik işlemleri yapmasını sağlayabilir. Android telefon ve tabletlerinizin yavaşlamasını engellemek ve genel performansını arttırmak için The Cleaner uygulamasını ücretsiz olarak indirerek elbette kullanmanızı nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi