Tigervpns indir

Tigervpns indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tigervpns, Android telefon ve tabletlerinize yükleyerek kullanabileceğiniz güvenilir bir VPN uygulaması.

Tigervpns, 11 öbür ülke üzerindeki sunucuları ile kullanıcılarına VPN hizmeti karşılayan yararlı bir Android VPN uygulaması. Uygulamnın diğer versiyonlarınıza bilgisayarlarınıza, mac’e yada ios mobil cihazlarınıza indirerek tek bir hesap ile tüm cihazlarınız üzerinden kullanabiliyorsunuz.

İnternet üzerinde gezinirken gerçek IP adresinizi gizleyerek dolambaçlı yoldan kimlik bilgilerinizi koruyan dilekçe aynı zamanda yasaklı olan bütün sitelere de antre yapmanızı sağlıyor. Facebook, YouTube ve Twitter gibi ülkemizde ara sıra yasaklanan sitelere hiç bir zaman erişiminizin kesilmemesini istiyorsanız Tigervpns uygulamasını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Normal kullanımı ücretli olan Tigervpns servisi, uygulamayı yeni indirip kullanmak isteyen kullanıcılara bedava ama limitli kullanım sunuyor. Eğer Android telefon yada tabletiniz Android 4.0 ya da üstü bir versiyona sahipse 500 MB ücretsiz uygulama gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer Android 2.1 ve 3.2 arası bir Android işletim sistemi sürümüne sahipseniz 100 MB’lık bedava dilekçe gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer ücretsiz test sürecinde servisten hoşnut kalırsanız aylık 3.50 dolar ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. VPN uygulaması kullanarak internet üzerinde gücenli ve özgür bir şekilde gezinti yerine getirmek istiyorsanız Tigervpns önerebileceğim başarılı servislerden bir parça başına.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi