Tik Tok indir

Tik Tok indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
374 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

En çok izlenen musical.ly videoları bu gerçekte

Tik Tok – musical.ly, eğlenceli videolar çekip paylaşabileceğiniz bir sosyal platform. YouTube videolarının başında çıkan ilginç videoların tümüne ulaşabileceğiniz başvuru formu da diyebilirim. En eğlenceli anlarınızı ayrı stillerde milyonlarla paylaşabileceğiniz Android uygulamasında birçok özel efekt filtre, çıkartma bulunuyor. Hayatınızın her anını paylaşmayı seviyorsanız, bu uygulama telefonunuzda olmalı.

Kimi güldüren, kimi saçma kısa videoların toplandığı epeyce geniş bir sosyal medya olan musical.ly, Tik Tok adıyla onarılmış olarak karşımıza çıkıyor. Android telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz video paylaşım uygulamasında YouTube’da denk geldiğiniz videolardan milyonlarcası bulunuyor. İzlemekten kendinizi alıkoyamacağınız birbirinden garip, eğlenceli, şaşkın videolar, izleme alışkanlıklarınız peşine düşüp takip edilerek oluşturuluyor. Dilerseniz dilekçe içerisinden birkaç basit adımla, pratik araçları kullanarak kendi alımlı videolarınızı oluşturup toplulukla paylaşabiliyorsunuz. Kesme, kırpma, birleştirmek, kopyalama özet olarak video klibinizi oluştururken ihtiyaç duyacağınız bütün düzenleme araçları mevcut. Hem taze, marifetli tasarımlarla aralıksız güncellenen naklen yayın filtreleri de var. Unutmadan, videolarınıza ses ve müzik de ekleyebiliyorsunuz. Her türden en yeni parçalardan oluşan çalma listelerine ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz.

musical.ly Video Çekme:

Ortadaki renkli + simgesine dokunun. Pick Music’e dokunun ve arkasında videonuza eklemek istediğiniz müziği seçin. (Kitaplıktan hazırlanmış müzikleri seçebilir ya da kendi müziklerinizi ekleyebilirsiniz.) Müziğinizi seçtikten daha sonra kırmızı kamera simgesine dokunarak videonuzu kaydedin. (Time-lapse, yavaş, alışılagelmiş, hızlı, epik hızı ifaden eden rakamlardan birini seçin. 4X gibi) Videonuzu kaydettikten daha sonra düzenleyin. Filtreler ekleyin, muhakkak biçin, videonuzu hızlandırın veya yavaşlatın, başlık ve etiket ekleyin. (@ ile arkadaşınızı etiketleyebilirsiniz.) Post’a dokunarak videonuzu paylaşın. (Post ekranında videonuzu kimlerin izleyebileceğini, kimlerin yorumlayabileceğini ayarlayabilirsiniz.)

İndirİndir

374 kez indirildi