Time Recording indir

Time Recording indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Time Recording uygulaması ile Android cihazlarınızda görevlerinizi zahmetsizce yönetebilirsiniz.

Time Recording uygulaması, Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve tüm görevlerinizi, işlerinizi girerek takip edebileceğiniz ve böylece hiç bir yetersiz olmadan tamamlayabileceğiniz ücretsiz bir dilekçe. Basit kullanılır arayüzü bir uçtan bir uca tüm fonksiyonlarına derhal ulaşabilirsiniz ve bu nedenle ajandanız ve işleriniz için en temel düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Dilekçe ile yarattığınız görevlerinizi teferruat ile doldurabilir ve içlerine istediğiniz notlarınızı da ekleyebilirsiniz. bununla beraber görevler hakkında esas bilgileri özet halinde görebilir ve böylece ayrıca gelecekte ne yapacağınızı, hem de şimdiye dek ne yaptığınızı hemen görebilirsiniz.

Uygulamanın görevler hakkında verdiği raporlar XML ve HTML gibi ayrı formatlarda kaydedilebiliyor ve bu nedenle diğer cihazlarınızda da zahmetsizce inceleyebiliyorsunuz. Eğer verilerinizi bulut depolama servislerinde yedeklemek istiyorsanız Time Recording’in yedekleme ve geri doldurma özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Her ne dek bu ücretsiz sürümde reklamlar yer alsa da, reklamları uyandırmak için tatbik içi satın alma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Eğer yeni bir devir yönetimi uygulaması istiyorsanız şüphesiz göz atmayı unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi