Timetable indir

Timetable indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Timetable, okul veya üniversite yaşantınızı kolaylaştırmak için geliştirilmiş başarılı bir ajanda uygulamasıdır.

Timetable, Android platformu üstünde beğenilerek kullanılan ajanda uygulamalarından biri.

Jurnal ve haftalık olarak mektep programı hazırlayabileceğiniz gerçekte, manâlı planlarınızı, sınavlarınızı ve projelerinizide eklemeniz mümkün. Programınıza dahil olan aktiviteleri düzenlemenize lüzum değil. Çünkü Timetable sizin için gerekli olan tüm işlemleri yaparak günlük planınızı saat sırasına tarafından oluşturuyor.

Kullanımı epeyce basit olan uygulamanın arayüzü fazla kullanışlı. Bu sayede girmek istediğiniz verilerinizi zahmetsizce ve çabuk bir şekilde girebilirsiniz.

Ders olarak kaydettiğiniz saatlerde, telefonunuzun sesini kısmayı unutsanız bile başvuru sizin için otomatik olarak telefonunuzun sesini kısıyor.

Bedava olarak kullanabileceğiniz bu etkin başvuru baştan sona mektep yaşantınızı planlayarak derslerinizi ve sınavlarınızı evvelden görebilirsiniz.

Uygulamanın Öne Meydana Çıkan Özellikleri:

Bütün cihazlarınız üzerindeki verileri senkronize etmesi Açık ve koyu renkli olarak kullanabileceğiniz 2 ayrı tema Ders, sınav ve tatil planlarınızı kolayca uygulamaya girebilme Oluşturduğunuz zaan çizelgesini ister liste isterseniz tablo biçiminde görebilirsiniz Haftalık planı 2,3 veya 4 haftalık döngüye dönüştürebilme Uygulamadaki veriler hakkında bildirimler Derse girdiğinizde otomatik olarak telefonunuzun sesini kısması

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi