Timy Alarm Clock indir

Timy Alarm Clock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Timy Alarm Clock uygulaması ile Android cihazınızın her sabah sizi başarıyla uyandıracağından belli olabiliyorsunuz.

Sabahları uyanmanın böylece çok kişi için ne dek şiddet olduğunu ve pek fazla standart alarm uygulamasının uyandırma işlemi için tatmin edici olmadığını biliyoruz. Zira bu alarm uygulamaları çok kolay bir şekilde kapatılabiliyorlar ve uyku esnasında dürüst düzgün uyanmadan kapanan alarmlar okula, işe veya diğer yerlere geç kalmamıza niçin oluyorlar. Timy Alarm Clock uygulaması ise bu durumdan kurtulmanızı sağlayan bedava ve kullanışlı alarm uygulamaları arasında yer alıyor.

Uygulamanın içerisinde sizi kaldırmak için hazır bekleyen üç tane öbür kişilik bulunuyor ve alarmı kapatmak için bu karakterleri rahatsız ederek uyandırmanız gerekiyor. Ama bunu gerçekleştirebilmek için karakterlerin bambaşka bölgelerini tabiri caizse dürtüklemeniz gerekiyor. Doğru işlemleri yapmadıkça kapanmayan alarm bir uçtan bir uca siz uyandığınızda ekrandaki şahsiyet de uyanacaktır.

Oldukça alımlı bir uyandırma şekline sahip olduğu için sabahları zor kalkanların muhakkak denemeleri gerekenler aralarında diyebilirim. Hem ansızın pozitif alarm kurma ve zorluk seviyesini belirleme seçenekleri bir uçtan bir uca bütün alarm ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabiliyor.

Kendi şarkılarınızı ve tonlarınızı alarm olarak belirleme, askıya alma seçeneği ve egemen ses kontrolü baştan sona uygulamanın daha da artı kişiselleştirilebildiği de ortada. Eğer öteki alarm uygulamalarından istediğiniz verimi alamadıysanız, sizi şüphesiz uyandıracağına inandığım uygulamaya göz atmadan geçmeyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi