Tingz.me indir

Tingz.me indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tingz.me uygulamasını kullanarak Android telefon ve tabletlerinizde kolayca yeni ve kaliteli uygulamalar keşfedebilirsiniz.

Android zeki telefon ve tabletlerimiz kullanırken, yeni uygulamalara gereklilik duymamız halinde maalesef kendimize uygun uygulamaları bulmak az kalsın imkansız hale geliyor. Zira içerisinde binlerce kullanım bulunan Google Play içerisinde arama yapmak son yıllarda çok karışık ışık halkası geldi ve karşımıza çıkan sonuçlar da ihtiyaçlarımızı böylece karşılamıyor. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için hazır uygulamalardan birisi de Tingz.me uygulaması ve aradığınız, ihtiyaç duyabileceğiniz ve size yerinde olan uygulamaları çok kolay bir şekilde bulabilmenizi sağlıyor.

Kullanım ücretsiz olarak sunulması ve sade bir arayüzle birlikte gelmesi baştan sona başvuru bulgu sürecinizi oldukça kolaylaştırabiliyor. Hali hazırda sahip olduğunuz telefon kullanım alışkanlıkları, yüklenen ve silinen uygulamalar gibi konularda tuttuğu istatistikler sayesinde ahenkli olarak ilginizi çekebilecek uygulamaları da bir sıraya diziyor. Bu sayede düşük puanlı, kötü yorumlu ve eksik kesilmiş uygulamalar yerine kendini kanıtlamış uygulamaları cihazlarınıza yükleyebiliyorsunuz.

Natürel ancak uygulamanın çalışması için faal bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. Aktif olarak gerçekleştirilen arama işlemi sonucunda meydana çıkan uygulamalara göz atabiliyor, isterseniz doğruca yükleme seçeneğini kullanabiliyorsunuz. Ama kişiselleştirme sisteminin oturtulabilmesi için bir kaç gün baştan başa sizin telefon kullanımınızı incelemesi gerekiyor ve bu süreden önce maalesef bütün içten sonuçlar elde etmek muhtemel olmuyor.

Epeyce yenilikçi ve yeni uygulamaları keşifte işinizi kolaylaştıran bir dilekçe olması sebebiyle Tingz.me’ye tüm Android kullanıcılarının göz atmaları gerektiğine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi