Tinkerplay indir

Tinkerplay indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

3 boyutlu yazıcılar için model tasarımı yapabileceğiniz bedava bir başvuru.

Autodesk şirketinin yeni uygulaması olan Tinkerplay, 3 boyutlu yazıcılar ile haşır neşir olmak isteyenler için basit ve eğlenceli bir yol sunuyor. 3 boyutlu tasarımlarınızı hazırlamanızı karşılayan bu tatbik yeniden 3 boyutlu yazıcılarla ahenkli olduğu için çalışmalarınızı zahmetsiz bir şekilde ürün olarak elde edebiliyorsunuz. Kullanım konusunda iddialı olan Autodesk, Tinkerplay’i bütün platformlara çıkardı.

Şirketin Modio isimli bir uygulamayı satın almasından sonradan piyasaya giren Tinkerplay, gerçekleştirdiğiniz 3 boyutlu tasarımları yazıcıdan çıktı olarak almanızı karşılayan bir tasarım uygulaması. Usta ruhunuzu ön plana çıkartmaya karşın çalışmalarınızı mobil cihazınızda olası kılan kullanım, seçenekleriyle göz dolduruyor.

Bambaşka nesneleri bir araya getirerek bütünsel tasarımın neye benzeyeceği konusunda ön fikirlerinizin oluşmasını sağlayan Tinkerplay, tekrar bu parçaları ayrı olarak çıktılar halinde alıp el ile birleştirmenizi sağlıyor. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesine de bedava olarak indirilebiliyor olması.

Kendi model kütüphanesi yer alan Tinkerplay, size birçok hazırlanmış planlanmış ürünü kullanıma sunuyor. Bu Nedenle tasarım gerçekleştirmek zorunda kalmadan ya da modelinizin tasarlamak istemediğiniz kısmını kalıp olarak kullanarak 3 boyutlu modelleme ve çıktı alabilmeniz mümkün. Multi touch desteği sayesinde uygulama kolaylığın konusunda da imtiyaz vermeyen başvuru marifetli parmaklarınızla işe girişmenize imkan tanıyor.

Bedava olarak indirilebilen bu başvuru formu ile kendi tasarımlarını gerçekleştirip bunları çıktı olarak alabiliyorsunuz. Tabii ihtiyacınız olan bir başka mahsul de yakınlarda olmasını umacağınız bir 3 boyutlu printer.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi