Tiny Call Confirm indir

Tiny Call Confirm indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tiny Call Confirm, Android telefonlarınıza gelen aramaları yanıtlarken kullaancağınız tuşların ufalmasını sağlayan yardımcı bir uygulama.

Tiny Call Confirm, Android akıllı telefonlarınıza gelen ya da dışarı giden aramaları yanlışlıkla reddetme veya iptal etme gibi işlemlerin önüne geçebilmeniz için geliştirilmiş olan ve aramalarda kullanılan yeşil ve kırmızı renklerdeki arama tuşlarını ufaltan bir Android uygulaması.

Iyice ücretsiz olarak sunulan başvuru doğruca aramaları kabul ederken ya da redderken kullanacağınız tuşların boyutları ufalıyor. Sadece tuşları yok, aynı zamanda arama ekranlarını da değiştiren uygulama, özel taarımı sayesinde gelen aramaları yanlışlıkla meşgule atmanızı engelliyor. Benzer şekilde kendi yaptığınız aramalarda da iptal etme işlemini minimuma indiriyor.

Arama yaparken veya sonlandığında titreşim veya bildirim ile sizi uyaran Tiny Call Confirm, arama geçmişinizi de isterseniz kaydederek sonradan ulaşma imkanı sunuyor. Çok düşük seviyede batarya kullanımı gerçekleştiren dilekçe, farklı türde tuş seçeneklerini de kullanıcılarına sunuyor.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunu kullanabileceğiniz gibi bazı ekstra özelliklere sahip olan pro versiyonunu da satın alarak kullanabilirsiniz. Fakat başta bedava sürümünü denemenizi tavsiye ederim.

Arama işlemlerinizi daha da basitleştiren bu uygulamayı göz atmakta üstünlük var diye düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi