Toilet Finder indir

Toilet Finder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Toilet Finder uygulaması doğru Android cihazlarınızdan çevrenizdeki umumi tuvaletleri bulabiliyorsunuz.

Toilet Finder uygulaması, bulunduğunuz şehirdeki kullanılabilir umumi tuvaletleri bulabilmeniz ve içlerinden en düzgünlerini seçebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir tatbik. Hem kolay kullanılır arayüzü ayrıca de etkin yapısı doğruca o kadar fazla kullanıcının işini görecektir. Fakat uygulamanın ülkemizdeki kullanıcılar göre hemen şimdi o kadar faal olarak kullanılmaması sebebiyle İstanbul haricindeki şehirlerde yeterince etkili kullanılabileceğini şimdilik düşünmüyorum.

Android mobil cihazlarda kullanılabilen başvuru formu, sahip olduğu harita desteği doğru şehrin hangi noktasında umumi tuvaletlerin olduğunu bizlere gösterebiliyor ve bilhassa yurtdışında yaşayan kullanıcıların işine yarayacaktır. Kullanıcıların tuvaletleri puanlayabilmesi ve engelli tuvaleti olup olmadığı gibi bilgileri işaretleyebilmeleri bir uçtan bir uca herkesin ihtiyaçlarına yönelik bir tanesini bulmanın muhtemel olduğunu söyleyebilirim.

Tabii ama tuvaletlerin ücretsiz olup olmadığını da gösterebilen dilekçe, herhangi birinin yanlış bir tuvalet girişi yapması halinde o tuvaletin sahiden varolmadığını söylemenize de ihtimal tanıyor ve yanlış yönlendirmelerin önüne geçebiliyor.

Ama uygulamayı devamlı olarak GPS ile birlikte kullanmaya çalışmanız halinde telefonunuzun şarjının süratli bir şekilde bitebileceğini unutmamalısınız. Zira bulunduğunuz konumdan istediğiniz tuvalete olan navigasyon hizmeti sürekli olarak konum takibi yaptığı için telefonunuzun elektrik tüketimini hatırı sayılır oranda arttırabiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi