Tomi File Manager indir

Tomi File Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlardaki dosyalara erişim, düzenleme, kopyalama ve taşıma gibi işlemleri yapabileceğiniz bir dosya idareci uygulaması olarak karşımıza Tomi File Manager çıktı.

Tomi File Manager adlı Android uygulaması, Android kullanıcıları için gelişmiş bir dosya yönetim uygulamasıdır. Bu başvuru baştan sona, gün geçtikçe daha pozitif fotoğraf, video, müzik ve çeşitli dosyalarla dolan zeki telefonlarımızı düzenleyebiliyoruz. Temiz ve gelişmiş arayüzüyle, kullanıcıların beğenisini şampiyon Tomi File Manager, dosyalarımızı düzenlemenin yanında, var olan uygulamalarımızı da yönetip, internetten dosya indirmemize de muavin oluyor.

Root olunan Android cihazlarda, bu Android dosya yöneticisiyle klasör ve dosyalara erişim haklarını düzenleyebiliyor, sistem dosyalarına erişip, varolan klasörleri istediğimiz gruba atayabiliyoruz. Kimi zaman kullanıcıların canını sıkan, akıllı cihazlarda ön yüklü gelen bir takım uygulamaları da, bu başvuru doğruca adamakıllı silebiliyoruz.

Tomi File Manager, benzer dosyadan iki tane bulduğunda isteğe yan olarak dosyalardan birini temizlemekte. Uygulamanın müzik yöneticisine girdiğimizde müzik dosyalarını ayrıntılarına kadar düzenleme ve istediğimiz müziği zil sesi olarak ödev olanaklarına sahip oluyoruz. Tomi File Manager’ın video bölümü ise, sosyal ağlara video doldurma özelliğiyle ve istediğimiz videoları cihaz belleğinde rahat ayla getirebilme yeteneğiyle, kullanıcılara epeyce üstteki seviye denetleme imkanı veriyor.

Tomi File Manager kullanarak, Android cihazlarınızı ahenkli ayla getirebilirsiniz. Dosyaları düzenlemenin yanında birçok gelişmiş ve ilave özellikler sunan başvuru bedava oluşuyla da oldukça başarılı.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi