Toolwiz Cleaner indir

Toolwiz Cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Toolwiz Cleaner, tek bir tıklamayla Android cihazlarınızın performansını arttırabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Toolwiz Cleaner, Android işletim sistemine sahip cihazının eskisine göre bundan böyle daha yavaş çalıştığını veya cihazının performansında düşüş olduğunu düşünen kullanıcılar kadar kullanılabilecek olan bir Android performs arttırma uygulamasıdır.

Popüler yazılım geliştiricisi Toolwiz tarafından geliştirelen başvuru yardımıyla kullanıcılar, sadece tek bir tıklamayla Android cihazlarının performansını arttırabilecek optimizasyonları otomatik olarak yapabilirler.

Android cihazınız üzerinde bulunan geveze dosyaları ve önbellek dosyalarını silerek size ekstra depolama alanı sağlayan program, keza arka planda çalışmakta olan geveze uygulamaları sonlandırarak sistem kadar kullanılmakta olan yersiz RAM belleğini boşaltarak performans artışı sağlar.

Daha iyi bir performans için oyunlarınızı fazla daha seri oynayabilmenize ihtimal sağlayacak olan tatbik ile isterseniz tüm uygulamalarınızı yönetebilir ve gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Android cihazlarından daha yüksek performans bekleyen ya da Android cihazının eskisine tarafından daha yavaş çalıştığını düşünen kullanıcılar için hakiki bir performans artışı sunan Toolwiz Cleaner’ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi