TossUp indir

TossUp indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TossUp, sanal bir madeni para ya da zar atmanıza olanak karşılayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

TossUp, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ya da tabletleri üzerinde kullanabilecekleri sanal bir bozuk para veya çeper atma uygulamasıdır.

Kullanıcıların ihtiyaçları olduğu bir anda onların yerine sanal bir madeni parayı atarak yazı mı yahut tura mı geldiğini belirleyebilen ve kullanıcıların belirlediği tek veya çift zar atışı işlemini yeniden sanal ortamda gerçekleştirerek zarların değerlerini söyleyen bedava bir uygulamadır.

Yazı tura veya zar atarken kandırma faktörünü ortadan kaldırmak için geliştirilen başvuru formu tavlada zar tutanların önlemek için oldukça ideal olabilir veya o an okey takımının zarlarını kaybettiyseniz çeper atmanız için size sanal bir çift çeper sağlayabilir.

Hatta sıkıldığınız zamanlarda yapacağınız şeylere karar verirken yazı tura atabilir ve gelen sonuçlara tarafından hareket ederek hayatınıza azıcık ziyafet katabilirsiniz.

Her ne kadar kolay gibi görünse de oldukça eğlenceli ve fonksiyonel bir tatbik olan TossUp, her duruma rağmen Android cihazlarınız üzerinde bulunması gereken uygulamalardan bir parça başına.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi