Touch Calendar indir

Touch Calendar indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz yıllık uygulamasıdır.

Touch Calendar, Android cihazlarınızda kullanabileceğini basit, sade ama fazla kullanışlı bir yıllık uygulamasıdır. Pak ve kullanışlı arayüzüyle sizi ekstra ve geveze detaylara boğmadan ihtiyacınız olanı verir.

Takvimdeki etkinlikleri zahmetsizce görüntüleyebileceğiniz uygulamada aylık veya haftalık görünümler aralarında geçişler gerçekleştirmek zorunda kalmazsınız. Böylece takviminizdeki bütün etkinlikleri tek bir bakışta görebilirsiniz.

Hem tatbik diğer yıllık uygulamalası ve Google Calendar ile entegre çalışabilir. Uygulamanın bedava versiyonu ile arasındaki tek fark ise belli başlı ekran widget’ı bulunmasıdır.

Özellikler:

Çift tıklama ve iki parmakla yakınlaşıp uzaklaşma özelliği. Detayını görmek için etkinliğe tıklama. Uzun süreli dokunarak yeni faaliyet ekleme. Baki kaydırma özelliği. Menüden istediğiniz güne atlama. Arama yapma. Font özelliklerini ayarlama.

Eğer sıkça etkinliklerle uğraşıyorsanız ve etkili bir takvime ihtiyacınız varsa, bu uygulamanın vereceğiniz paraya değeceğine inanıyorum ve nasihat ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi