Trafik Cezaları indir

Trafik Cezaları indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trafik Cezaları, trafikte kazadan sonradan en fazla korktuğumuz cezalar hakkında ayrıntılı bilgiler almamızı sağlayan faydalı ve bedava bir Android uygulamasıdır.

Trafik Cezaları, otomobil ile trafiğe çıktığımızda kaza yapmaktan sonra en çok korktuğumuz trafik cezaları hakkında bilmediğimiz tüm detayları öğrenmemizi sağlayan yardımsever ve bedava bir Android uygulamasıdır.

Basit kullanımı ve kolay yapısı doğru ilgimizi çeken başvuru formu trafik cezaları hakkında iyi anlamak istediğiniz her şeyi size sunuyor.

Neler yaparsanız nasıl cezalar ile karşılaşabileceğinizi göreceğiniz tatbik, gerçekten fazla da veri sahibi olmadığımız cezalar konusunda bizi önceden bilgilendirebiliyor. Pek çok sürücü hatalı park etme, emniyet kemeri takmama yada en popüleri olan fazla hızdan canice yemektedir. Bunlar dışındaki trafik cezalarından ya haberimiz değil yada yeterli ulaşabileceğimiz kaynak değil diyebilirim. Android mobil cihazlar için geliştirilen ”Trafik Cezaları” uygulamasını iOS versiyonu da bulunmaktadır.

Tatbik ile öğrenebilecekleriniz:

Cezalar hakkındaki kanun maddeleri Kimlere cinayet uygulanabileceği Trafik ihlalleri Suç Oluşturan puanları Ceza türleri ve farkları Ehliyetin iptal olma durumları Trafikten men edilme durumları

Android telefon ve tabletleriniz üzerine adamakıllı ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz uygulamayı anında indirerek trafik cezaları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi