Translator indir

Translator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir çeviri uygulamasıdır.

Translator, Android cihazlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir dil uygulamasıdır. Yurtdışına çıkacağınız süre veya tanıdık olmayan birileriyle konuşmanız gerektiğinde çok işinize yarayabilecek olan Translator, mobil kullanım marketlerinin derinliklerinde kalmış değerli bir kullanım.

Hakiki anlamda akıcı bir çeviri yapabilen başvuru genel olarak çeviri uygulamalarının karşılaştığı sorunu çözmüş gibi görünüyor. Genellikle bir dilden başka bir dile çeviri yaparken amaç kaymaları yaşanır ama Translator da çok eksik anlam kaymasına rastladığımı söylemeliyim.

Kayda Değer bir meslek toplantısı ya da meslek görüşmesi yapacağınız zaman ya da arkadaş edinmek istediğiniz vakit tanıdık olmayan dil eksikliği yüzünden kendinizi geride kalıyor gibi hissediyorsanız bu uygulama buna bir son verebilir diye düşünüyorum.

Uygulamayı göstermek da gayet basit diyebilirim. Yapmanız gereken öncelikle girdi ve çıktı için dilleri seçmek. Arkasında da çevrilmesini istediğiniz cümleyi ya da kelimeyi yazıyor ya da konuşarak elde edebiliyorsunuz.

40’dan fazla dilin bulunduğu uygulamada Türkçe dili de mevcut olduğundan Türkçe’den istediğiniz dile çeviri yapma şansına sahipsiniz. Ayrıca bununla beraber çevirdiğiniz dildeki karşılığını da sesli olarak dinleyebiliyorsunuz.

Kısacası her şeyiyle başarılı bir çeviri uygulaması olan Translator’ı herkese öğüt ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi