Trepn Profiler indir

Trepn Profiler indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trepn Profiler, Android cihazların ayrıntılı profilini ortaya çıkaran ve kullanıcıların manâlı bilgileri elde etmesine yarayan bir profiler uygulamasıdır.

Trepn Profiler, zeki cihazların profilini ortaya çıkaran ve kullanıcıların cihazları hakkında önemli bilgileri elde etmesine yarayan bir profiler uygulaması. Qualcomm göre geliştirilen dilekçe tamamen Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizin profillerini çıkarabilir, önemli bilgileri önünüze serebilirsiniz.

Android cihazların bileşenlerinin taramasını yaparak ortaya performans tablosu koyan o kadar fazla başvuru formu piyasada mevcuttu. Fakat bu alanda Qualcomm gibi güvenilir bir şirketin eksikliğini görüyorduk. Trepn Profiler mobil cihazlar için zor ve performans profili uygulaması olarak karşımıza çıktı. Cihazınızın reel zamanlı çekirdek performansını ve uygulamaların pil tüketimine olan etkisini daha yakından görmek için inanılmaz özellikleri içerisinde barındırıyor. 6 öntanımlı profilinde CPU frekans bilgileri, mobil data dedektifi, performans grafiği, CPU başvuru formu monitörü, CPU yükü bilgileri ve network aktiviteleriniz bulunuyor. Ayrıca Snapdragon işlemcili bir cihaza sahipseniz 33 öbür noktalardan verilerinizi teftiş edebiliyorsunuz. Batarya tüketimine gelince, bataryanızı watt ya da amper cinsinden görüntüleme şansına da sahipsiniz.

Temel Özellikleri:

6 öntanımlı profil Snapdragon, Exynos, MediaTek ve Tegra işlemcili cihazlarda egzersiz Çekirdek performansının hakiki zamanlı görünümü Ağ tatbik aktiviteleri Manuel data noktaları seçme ve sonra inceleme için kaydetme Batarya gücünü bakış

Trepn Profiler uygulamasında gelişmiş birtakım özelliklerde mevcut. Bunların başında çevirimdışı bilgi analizi ve tek ekranda ansızın artı pencerede profillere göz atabilme imkanı geliyor. Bedava olarak indirebileceğiniz Trepn Profiler’ı denemenizi mutlaka öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi