Trigger indir

Trigger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trigger, Android telefonlarınıza belirtilmiş görevler atayarak jurnal rutin olarak yaptığınız işlemleri otomatikleştirebileceğiniz yardımsever ve elverişli bir uygulamadır.

Trigger, zeki telefonlarınızı her iş yerine gittiğinizde sessize almaktan sıkıldıysanız yada bataryanız azaldığında Bluetooth’u kapatmaktan üşeniyorsanız tam size tarafından bir tahsis yönetimi uygulamasıdır.

Ad anlamı olarak tetikleyici olan Trigger, belirli şartlar aşağıda otomatik işlemler yapabilmenizi sağlıyor. Misal verecek olursak, Bluetooth’u açtığınızda GPS ve müzik uygulamanızı otomatik olarak açabilirsiniz. Bu özellikleri aracınızda kullanarak kendinize komfor ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yada evde kullandığınız WiFi bağlantı algılandığında mobil veri aktarımını otomatik olarak kapatabilirsiniz. Bu tür benzer otomatik devir yönetimini yapmanızı sağlayan uygulama oldukça kullanışlıdır.

Başvuru Formu üzerinde tetikleyici olarak kullanabilecekleriniz:

NFC Bluetooth Wifi

Yukarıda yer alan tetikleyiciler uygulamanın ücretsiz versiyonunda sunulan özelliklerdir. Uygulamanın ücretli versiyonunu satın almanız durumunda pil seviyesi, bulunduğunuz yer ve zamanı da tetikleyici olarak kullanabilirsiniz.

Android telefonlarınız üzerinde görevleri kullanarak farklı görevleri otomatik gerçekleştirmenizi sağlayan Trigger’ı bedava indirerek kuşkusuz denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi